O nás

Květovárna je krásný voňavý obchůdek plný bylinek, čajů, přírodní kosmetiky a zdravých (a zdravějších) potravin. Obchod jsme otevřeli v bývalé prodejně koberců (ano i v takových malých prostorách šlo prodávat koberce) na ulici 30. dubna v Ostravě, kde jsme předtím 20 let bydleli. Bohužel teď už to tak blízko do práce nemáme, ale ulice nám stejně přirostla k srdci.

Jsme také výrobci. A vyrábíme pro vás neskutečné dobroty. Už jste někdy měli naši Hatici nebo kečup? A ovocnou čokorádu? Džem? Ne? Tak to musíte napravit 😉 Tady se můžete mrknout alespoň ná pár fotek našich výrobků.

Více o tom, co nabízíme se dozvíte zde.

No a jak nás vůbec napadlo Květovárnu otevřít? Já (Nika, mě většinou v Květovárně potkáte) poté, co jsem vůbec nevěděla po gymplu co studovat, kde pracovat (taková ta dnešní klasika) jsem se šla “vyučit” na farmaceutickou asistentku. No a ty bylinky mě fakt chytly. Řekněme, že lékárna před sto lety by pro mě byla ideální místo.  Bohužel dnes už to tak není. Tak jsem se snažila najít místo v některém z bylinářství, což se ukázalo jako nemožné, protože jsou to všechno malé obchůdky, kde je o pracovní místa spíše nouze. Tak jsem si řekla, že to zkusím a otevřu si vlastní obchod. No a je to těžké, tak těžké jak všichni říkali, že to bude a já se přiznám, že jsem jim úplně nevěřila 😀 Takže bojujem, snažíme se a zatím se nám to snad docela daří. Je to takový rodinný podnik, takže si navzájem pomáháme a tím to jde všechno líp. Díky Vám všem, našim zákazníkům minulým, přítomným i budoucím, bez Vás by to nešlo 🙂 Na viděnou v Květovárně!

Fotka obchodu