O nás

Květovárna je mladá firma, zabývající se především zdravou výživou. Jsme teprve na počátku svého působení (obchod byl otevřen 8.12.2015). Prosazujeme produkty vysoké kvality a snažíme se tak co nejlépe naplnit potřeby našich zákazníků. Rádi Vám nabídneme zdravější (a přitom chutné) alternativy k produktům, které jsou k zakoupení v běžných obchodech a zároveň se snažíme vše držet v co nejpřijatelnější cenové relaci.

V našem obchodě v centru Ostravy naleznete Fotka obchodu kromě klasického zboží (mouky, oleje, kaše, krupice, těstoviny,…) také bylinky, sušené ovoce, oříšky a semínka na váhu, čaje, sirupy, kapky, bio vína, oříšková másla, přírodní deodoranty, med z Jeseníků a jiné dobroty. Naši nabídku se snažíme přizpůsobovat poptávce našich zákazníků, proto se neváhejte ozvat s Vašimi nápady. Pokud do našeho obchodu nebudete moct osobně zavítat, tak Vám v budoucnu nabídneme i možnost zakoupení zboží přes eshop.

Více informací o nabídce najdete zde.

Květovárna se ovšem nezabývá pouze prodejem ale taky produkcí. Vyrábíme ovocné džemy rozmanitých (a někdy netradičních) chutí, ochucené medy, kečupy a mnoho dalšího. Naše výrobky originálně balíme, a proto je naši zákazníci vítají nejen pro vlastní užitek, ale také pro obdarování někoho blízkého, komu chtějí udělat radost.

Jsme i místem, kam se můžete například na cestě zastavit pro nějaký výtečný nápoj s sebou. Naši nabídku nápojů přizpůsobujeme aktuálnímu počasí, takže v horké letní dny Vás jistě potěší třeba lahodné čokoládové smoothie nebo smoothie s mladým obilím, fresh (džus) či studená meduňková (nebo jiná) limonáda a naopak za chladnějších podmínek Vás zahřeje horký bylinný čaj (každý den děláme jiný). Každé pondělí, středu a pátek máme nopalové pečivo, které není problém si dopředu objednat, abyste mohli mít jistotu, že na Vás nějaký ten chleba a rohlík ještě zbyde. 🙂 V létě máme pouze chleby.

Protože jsme mladí a tvořiví, tak bychom se s Vámi chtěli podělit o recepty, návody a různé články, které naleznete v sekci blog.

Nika Dan

Ahoj, já jsem Nika a pokud zavítáte do Květovárny, tak se nejspíš potkáme. 🙂 Cesta k bylinkám a zdravé výživě byla dlouhá, protože mě toho od malička bavilo hrozně moc. Zajímat mě začaly až při studiu farmacie na vyšší odborné škole, což rozhodlo o tom, že víc než do lékárny mě to táhne někam jinam. …takže obchod se zdravou výživou a bylinkami byl jasnou volbou. Mým krédem je kvalita namísto kvantity.

Jmenuji se Dan (ale ne Daniel). Jsem nadšenec do růstu a vývoje a rád se podílím na práci, která to přináší. V Květovárně se starám o webové stránky, potkat mě můžete taky občas přímo v obchodě za pultem. Nejsem zrovna expert na zdravou výživu, ale postupně se to učím. Zajímají mě lidi, vzdělávání, IT, hudba a mnohé další věci. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *